Campionatul National de Taekwon-Do I.T.F. - Medias, 25-27 februarie 2005

clic pe poza
    Seniori masculin individual
  • Sorin Miron - Locul I, Tull, centuri negre 1 DAN
  • Sorin Miron - Locul III, Sparing, categoria -63 kg
  • Alexandru Ungureanu - Locul I - Tull seniori, centuri colorate
  • Alexandru Ungureanu - Locul III - Lupta seniori, categoria -54 kg
  • Alexandru Ungureanu - Locul III - Tehnici speciale seniori
    Seniori feminin individual
  • Andreea Ungureanu - Locul I, Tull, centuri negre 1 DAN
  • Andreea Ungureanu - Locul II, Sparing, categoria -52 kg
  • Oana Lipovanu - Locul III - Tull senioare, centuri colorate
  • Oana Lipovanu - Locul III - Lupta senioare, categoria -58 kg
  • Oana-Madalina Scurtu - Locul III - Tull senioare, centuri colorate
  • Oana-Madalina Scurtu - Locul I - Lupta senioare, categoria +70kg
    Juniori masculin individual
  • Gabriel Ungureanu - Locul III - Tull juniori, centuri colorate
  • Gabriel Ungureanu - Locul III - Tehnici speciale juniori
    Juniori feminin individual
  • Oana-Claudia Gheorghiu - Locul III - Lupta junioare, categoria -53 kg
    Juniori feminin echipe (Oana Gheorghiu, Oana Lipovanu, Oana Scurtu)
  • Locul III la Lupta echipe junioare
  • Locul III la Tehnici Speciale echipe junioare.
Cupa Romaniei la Taekwon-Do I.T.F. - Baia Mare, 15-17 octombrie 2004

clic pe poza
    Seniori feminin individual
  • Andreea Ungureanu - Locul I, Tull, centuri negre 1 DAN
  • Andreea Ungureanu - Locul II, Sparing, categoria -52 kg
    Juniori feminin individual
  • Oana-Madalina Scurtu - Locul III, Sparing, categoria +60 kg
    Seniori masculin individual
  • Sorin Miron - Locul I, Tull, centuri negre 1 DAN
  • Sorin Miron - Locul III, Sparing, categoria -63 kg
Campionatul European de Taekwon-Do I.T.F. - Tampere, Finlanda, 14-16 mai 2004

clic pe poza
    Seniori feminin individual
  • Andreea Ungureanu - Locul III, Tull, centuri negre 1 DAN
Campionatul National de Taekwon-Do I.T.F. - Hunedoara, 27-29 februarie 2004

clic pe poza
    Seniori feminin individual
  • Andreea Ungureanu - Locul I, Tull, centuri negre 1 DAN
  • Andreea Ungureanu - Locul II, Sparing, categoria -52 kg
  • Roxana Constantin - Locul III, Sparing, categoria -58 kg
    Seniori masculin individual
  • Sorin Miron - Locul III, Tull, centuri negre 1 DAN
  • Dragos-Viorel Stefan - Locul III, Tull, centuri colorate
 « Inceputul paginii ...ultima actualizare 20.03.2005